menu
person

20:33
Architektoniczna wizualizacja 3D domów i domków

 

Przy pomocy fotorealistycznego wizerunku na etapie projektu można zapoznać się z przyszłym wyglądem budynku, czy to centrum biznesowego, kawiarni czy kompleksu mieszkalnego; ocenić zalety i wady konstrukcji, jej zgodność z koncepcją architektoniczną i umiejscowienie obiektów na sąsiednim terytorium.

W naszym studiu możesz korzystać z wizualizacji architektonicznej w najlepszych cenach. Wykonujemy naszą pracę sprawnie i odpowiedzialnie. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie, gwarantując dobry wynik i dotrzymywanie terminów. Możesz ocenić nasze umiejętności na podstawie własnego doświadczenia, powierzając nam opracowanie projektu z minimalną przedpłatą w wysokości 30%.

Wizualizacja architektoniczna jest graficznym przedstawieniem obiektu, który pozwala ocenić i przedstawić cechy zewnętrzne każdej przyszłej struktury. Prezentowany jest w formie demonstracji projektowanych projektów architektonicznych w fotorealistycznej grafice, pod różnymi kątami, aby lepiej zaprezentować przyszłe budowle.

Wizualizacja 3D z zewnątrz pozwala na podjęcie dyskusji z klientem na zupełnie nowy poziom i znacznie skraca czas podejmowania decyzji. Wizualizacja jest znacznie wyraźniejsza dla potencjalnego konsumenta i przyszłego klienta niż rysunki i szkice. Skutecznie prezentuje projekt, przyczyniając się do pozytywnej decyzji inwestora.

Możesz używać na stronach firmowych, w prezentacjach, katalogach, tworzyć prezentację wideo i wirtualną wycieczkę w oparciu o model 3D.

Z naszą pomocą możesz uzyskać:

  1. Wizualizacja architektury 3D;
  2. Wizualizacja kompleksów mieszkalnych;
  3. Wizualizacja domu;
  4. Wizualizacja domku;
  5. Modelowanie budynków 3D ;
  6. Grafika reklamowa do drukowania;
  7. Opracowywanie modeli architektury 3D ;
Firmy działające w dziedzinie projektowania i budowy częściej korzystają z usług specjalistów od wizualizacji architektonicznych, ponieważ są one skutecznym narzędziem przyciągania inwestycji do projektu. Ani schematy, ani rysunki, ani suche obliczenia nie mogą być tak przekonujące, jak przyszły obraz budynków i ich wnętrz , opracowane w najdrobniejszym szczególe i pokazane szczegółowo przy użyciu technologii 3D.

Jakie materiały są potrzebne do rozpoczęcia pracy

Materiały potrzebne do wizualizacji architektonicznej i krajobrazu:

1. Główny plan obszaru (jeśli konieczne jest wyświetlanie okolicy i otaczającego budynku) 
2. Plan budynku na ziemi. 3. Plany pięter różnych kondygnacji (od piwnicy). 
4. Plan dachu (jeśli taki istnieje). 
5. Kolorowe obrazy fasad budynku (możliwe są rysunki z oznaczeniem materiałów wykończeniowych). 

Wszystkie te dane są obowiązkową częścią dokumentacji projektu wykonywanej przez organizację, która projektuje obiekt. 
Dane i rysunki do wizualizacji są pożądane do przedstawienia w formacie AutoCAD (.dwg)
 
* Zamawianie jest możliwe, nawet jeśli niezbędne materiały nie są wystarczające! Ta sytuacja jest szczególnie charakterystyczna dla projektów, które są w trakcie opracowywania, ale mimo to muszą być prezentowane klientom i partnerom. W takim przypadku praca nad stworzeniem wizualizacji twojego projektu zostanie przeprowadzona na podstawie twoich rekomendacji. 
Wyświetleń: 10 | Dodał: Rostic | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar