menu
person

21:25
Projektowanie wnętrz lokali mieszkalnych i komercyjnych

Projektowanie wnętrz to przewidywalny przepływ pracy, podczas którego klient otrzymuje kompletny projekt. Projekt, w którym można, zgodnie z instrukcjami, aby wykonać wszystkie naprawy, od trudnej pracy do wykończenia. Na początkowym etapie projektowania tworzone jest rozwiązanie do planowania, które służy do tworzenia wizualizacji 3D . Następnie klient widzi fotorealistyczne obrazy przyszłego wnętrza i może natychmiast zanurzyć się w swojej atmosferze i zrozumieć wszystkie plusy i minusy projektu.

 
Już na początkowych etapach pracy zrozum, co chcesz zmienić, usunąć lub dodać. Na etapie projektowania możesz uosabiać wszystkie najdziksze fantazje. Nasi eksperci są bardzo wrażliwi i uważni na potrzeby klienta. Ponieważ tylko klient będzie mógł ocenić, jak przytulnie i wygodnie ma mieszkać w swoim wnętrzu.
 
Po skoordynowaniu wszystkich obrazów 3D , projekt przechodzi na etap "rysowania", nasi specjaliści rysownicy, zgodnie z zatwierdzonymi zdjęciami, przygotują dokumentację rysunkową, na której przeprowadzona zostanie naprawa. Będzie zawierał takie elementy, jak rozwiązania planistyczne, plany podłogi i sufitu, cięcia ścian, a nawet, w razie potrzeby, szczegółowe rysunki mebli lub skomplikowanych konstrukcji. Ogólnie wszystko, co jest niezbędne do przewidywalnej i wygodnej naprawy.
 
Następnie na etapie "wyboru" nasi specjaliści stworzą specyfikacje, w których wybrane zostaną meble, lampy i dekory, przybliżone ceny i miejsca, w których można je kupić lub wyprodukować. Z reguły jest to kilka analogów tej samej jednostki mebla lub oprawy, w różnych przedziałach cenowych, mających alternatywny wybór dla klienta, ponieważ różnice w jakości i cenie są bardzo duże.
 
Projekt projektowy ratuje osobę przed "głupimi" wydatkami finansowymi, oszczędza czas i nerwy klienta, który musi jeszcze naprawić. Lepiej jest, gdy można zapobiec niektórym błędom i błędom na papierze, niż zapłacić za nie już podczas naprawy.

Wykonujemy:

 1. Projektowanie mieszkań i lokali mieszkalnych.
 2. Projektowanie kawiarni i restauracji;
 3. Projektowanie biura;
 

Co zostanie uwzględnione w projekcie?

 1. Dokumentacja rysunkowa (plany, cięcia itp.);
 2. Wizualizacja 3D (fotorealistyczne zdjęcia Twojego przyszłego wnętrza);
 3. Specyfikacje (dobór mebli, lamp i wystroju).
 
 1. Pomiary * pomieszczenia i fotografie;
 2. Opis pożądanego wnętrza lub obrazu;
 3. Wypełniony formularz wniosku, który pomoże zidentyfikować wszystkie potrzeby klienta.

Biorąc pod uwagę różne potrzeby klientów w projekcie, przygotowaliśmy 3 projekty projektowe o różnym pakiecie.

 1. Projekt koncepcyjny "Przebudowa" obejmuje (pomiary, zdjęcia, plan pomiarowy, decyzje planistyczne, plan demontażu, plan budowy obiektów);
 2. Projekt "Szkicowy" obejmuje (pomiary, zdjęcia, plan pomiarów, kwestionariusze, rozwiązanie planistyczne, plan demontażu, plan konstrukcji wzniesionych, plan wylotowy, plan oświetlenia, plan sufitu, wizualizacja 3D, arkusze (ściana, podłoga, meble) );
 3. Projekt "Pełny" (pomiary, fotokopiaństwo, plan pomiarów, zadawanie pytań, pełny pakiet rysunków roboczych, wizualizacja 3D dla każdego pomieszczenia, oświadczenia (propozycje doboru materiałów wykończeniowych, mebli i oświetlenia do pomieszczeń).
 
* Pomiary wykonuje nasz specjalista w mieście Krasnodar, podróżując do Twojej witryny. Po wykonaniu pomiaru zostaną wykonane zdjęcia, wszystkie prace przygotowawcze zostaną włączone do całkowitego kosztu pracy.
 
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jest dla nas bardzo ważne, aby każdy klient był usatysfakcjonowany, a wszystkie zadania postawione przed nami są realizowane jakościowo i terminowo. Kluczem do naszej udanej pracy jest miłość do ich pracy i pełne zaangażowanie każdego członka zespołu.
 
Wyświetleń: 29 | Dodał: Rostic | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar