menu
person

13:57
Projektowanie online

Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go wdrożyć w planie produkcyjnym? Jesteśmy gotowi wziąć to na siebie!

Innowacja i dynamiczny rozwój arhitektura3d to norma życia!

Dla nas polistyren jest jak glina dla rzeźbiarza.

arhitektura3d to zespół doświadczonych profesjonalistów. Niezależnie od etapu, na którym zlokalizowany jest projekt (tylko pomysł, gotowy projekt, produkcja), zawsze jesteśmy otwarci i bliscy komunikacji z klientem na wszystkich etapach współpracy. Nasi eksperci pomogą w optymalizacji istniejących projektów i zaoferują własne rozwiązania.

Nasze zasady pracy:

Uśmiechamy się! Jeśli masz do czynienia z arhitektura3d, masz do czynienia z zespołem entuzjastów, którzy kochają swoją pracę. My wraz z wami jesteśmy gotowi myśleć, szukać i urzeczywistniać ten pomysł w rzeczywistość.

Jesteśmy niezawodni! Bezpośrednia komunikacja z klientem i arhitektura3d, pozwala znaleźć i wdrożyć optymalne rozwiązanie. Cenimy długotrwałe relacje z naszymi klientami. Prowadzimy przejrzyste procesy, otwartą komunikację i tworzymy produkt wysokiej jakości.

Jesteśmy elastyczni! Nieustannie monitorujemy rozwój materiałów i technologii w naszej branży. W poszukiwaniu rozwiązania, jeśli nie uda nam się przejść z jednej strony, zawsze znajdziemy sposób, aby się obrócić i znaleźć odpowiedni kąt, nawet jeśli musimy iść w lewo!

Wiemy, jak zachować tajemnice! Szanujemy Twoją opinię i własność intelektualną, dlatego zawsze możesz liczyć na to, że nikt nie dowie się o naszej współpracy bez Twojej wiedzy!

Projektowanie online

Specjalizujemy się w projektowaniu online budynków mieszkalnych. Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje pracowników pozwalają na zdalne tworzenie projektów na wysokim poziomie, biorąc pod uwagę wszystkie standardy techniczne nowoczesnej konstrukcji, a także wymagania klientów.

Cennik

Koszt projektu jest ustalany na podstawie obszaru projektu, każdy metr kwadratowy powierzchni szacowany jest na 20 USD. Płatność jest realizowana etapami, przelewem bankowym. Również dostępne płatności online, akceptujemy Visa, Mastercard, Webmoney i inne systemy płatności.

Czas

Projektowanie domu o średniej złożoności o łącznej powierzchni do 300 metrów kwadratowych trwa od dwóch miesięcy. Przez cały czas trwania projektu klient otrzymuje regularnie zaadaptowane materiały, ocenia propozycje, dokonuje korekt. W razie potrzeby za dodatkową opłatą mogą być zaangażowani dodatkowi specjaliści, co skróci czas projektowania.

Etapy

Proces projektowania, oparty na stałej interakcji klienta i zespołu, składa się z następujących etapów:

Ankiety Klient wypełnia formę zadania technicznego, opisuje charakterystykę projektu, preferencje dotyczące elementów architektonicznych i konstrukcyjnych. Zalecamy przyjrzenie się kwestionariuszowi, poświęcenie czasu na odpowiedzi i podjęcie decyzji z całą rodziną.

Koordynacja Analizując zakres wymagań, architekt i klient zgadzają się w kierunku architektonicznym, orientacji i formie projektu. Planowanie, lokalizacja poszczególnych stref i wygląd projektowanego domu są opracowywane razem.

Przedpłata Akceptacja projektu konspektu, zatwierdzenie wyglądu budynku na podstawie modeli wolumetrycznych, ustawienie czasu i kosztów projektu. Aby kontynuować proces, wymagana będzie zaliczka w wysokości 30% całkowitego kosztu opracowania projektu.

Rozwój Architekt i inżynier tworzą kompletny pakiet dokumentacji budowlanej, który całkowicie wyklucza pytania podczas wznoszenia. Rozwojowi projektu towarzyszy również interakcja z klientem.

Przeniesienie projektu Projekt, w pełni przygotowany do budowy domu, zostanie wydrukowany na profesjonalnym sprzęcie w kilku egzemplarzach i wysłany na adres klienta. Po zakończeniu projektu dokonuje się ostatecznych obliczeń.

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, skontaktuj się z nami już teraz!

Wyświetleń: 22 | Dodał: Rostic | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar